Proč vybrat rolety Pavon?

 

→   Česká zakázková výroba

Rolety vyrábíme na míru přímo pro vás, můžeme je tedy maximálně přizpůsobit vašim přáním a požadavkům. 

 

→   Široká nabídka a nadčasový design

Díky široké nabídce tkanin a stínicích systémů zvládneme najít řešení pro každé okno! A vy si pak můžete být jisti, že vaše nové rolety budou dobře plnit svou funkci, sedět jak mají a zároveň i skvěle vypadat.

 

→   Kvalitní a nezávadné materiály, dlouhá životnost

Pro výrobu používáme pouze kvalitní materiály od prověřených evropských dodavatelů, proto vám naše produkty budou spolehlivě sloužit mnoho let.

 

   Ochrání vaše soukromí a zlepší termoregulaci

Naše rolety ochrání nejenom vaše soukromí před zvědavými sousedy, ale i skvěle odcloní sluneční paprsky a tím zlepší termoregulaci v interiéru. V létě zabrání přehřívání, v zimě naopak úniku tepla ven.

 

→   Poctivé produkty a precizní zpracování

Můžeme Vám garantovat 100% kvalitu a dlouhou životnost našich produktů, protože pečlivě dohlížíme na zpracování každého kusu a funkčnost produktů opakovaně zkoušíme a testujeme. Látky stříháme pomocí moderní ultrazvukové technologie, okraje látek na našich roletách se proto netřepí. Za našimi výrobky si stojíme.

→   Moderní materiály a snadná údržba

Rolety vyrábíme u nás na Broumovsku již od roku 1889, dnes však mají zcela novou podobu. Jsou ze speciálních a moderních materiálů a proto se také velice snadno udržují.

 

→   Pohodlné ovládání

Neposlušné pružiny jsou dávnou minulostí, nyní jde rolety ovládat mnohem pohodlněji. S našimi automatizovanými systémy můžete rolety ovládat pouhým stiskem jednoho tlačítka nebo aplikací ve svém mobilním telefonu.

 

→   Skvělé poradenství a servis

Potřebujete poradit s výběrem stínicí techniky? Vyzkoušejte našeho průvodce! Stačí zodpovědět pár stručných otázek a hned budete vědět, které produkty jsou pro vás vhodné.

A pokud si stále nejste jisti, jaké zastínění zvolit, zkonzultujte svoje přání a záměry přímo s námi. Rádi vám s výběrem zastínění pomůžeme, poradíme vám s volbou vhodných materiálů nebo možným technickým řešením.

 

→   Síť partnerů PAVON

Montáž většiny našich produktů je jednoduchá a zvládnete ji podle návodu i svépomocí. U produktů, kde je zaměření nebo montáž obtížnější, vám rádi doporučíme spolehlivé partnery v Čechách i na Slovensku, kteří vám pomohou.

 

Náš cíl je vaše spokojenost a proto se stále snažíme dělat maximum, ať již u nás chcete nakoupit jednu roletu nebo padesát.

 

Podpis tým Pavon 

 


Kontaktní formulář
Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Newsletter
Průvodce výběrem stínící techniky