Proč vybrat rolety Pavon?

 

→   Česká zakázková výroba

Rolety vyrábíme na míru přímo pro vás, můžeme je tedy maximálně přizpůsobit vašim přáním a požadavkům. 

 

→   Široká nabídka a nadčasový design

Díky široké nabídce tkanin a stínicích systémů zvládneme najít řešení pro každé okno! A vy si pak můžete být jisti, že vaše nové rolety budou dobře plnit svou funkci, sedět jak mají a zároveň i skvěle vypadat.

 

→   Kvalitní a nezávadné materiály, dlouhá životnost

Pro výrobu používáme pouze kvalitní materiály od prověřených evropských dodavatelů, proto vám naše produkty budou spolehlivě sloužit mnoho let.

 

   Ochrání vaše soukromí a zlepší termoregulaci

Naše rolety ochrání nejenom vaše soukromí před zvědavými sousedy, ale i skvěle odcloní sluneční paprsky a tím zlepší termoregulaci v interiéru. V létě zabrání přehřívání, v zimě naopak úniku tepla ven.

 

→   Poctivé produkty a precizní zpracování

Můžeme Vám garantovat 100% kvalitu a dlouhou životnost našich produktů, protože pečlivě dohlížíme na zpracování každého kusu a funkčnost produktů opakovaně zkoušíme a testujeme. Látky stříháme pomocí moderní ultrazvukové technologie, okraje látek na našich roletách se proto netřepí. Za našimi výrobky si stojíme.

→   Moderní materiály a snadná údržba

Rolety vyrábíme u nás na Broumovsku již od roku 1889, dnes však mají zcela novou podobu. Jsou ze speciálních a moderních materiálů a proto se také velice snadno udržují.

 

→   Pohodlné ovládání

Neposlušné pružiny jsou dávnou minulostí, nyní jde rolety ovládat mnohem pohodlněji. S našimi automatizovanými systémy můžete rolety ovládat pouhým stiskem jednoho tlačítka nebo aplikací ve svém mobilním telefonu.

 

→   Skvělé poradenství a servis

Potřebujete poradit s výběrem stínicí techniky? Vyzkoušejte našeho průvodce! Stačí zodpovědět pár stručných otázek a hned budete vědět, které produkty jsou pro vás vhodné.

A pokud si stále nejste jisti, jaké zastínění zvolit, zkonzultujte svoje přání a záměry přímo s námi. Rádi vám s výběrem zastínění pomůžeme, poradíme vám s volbou vhodných materiálů nebo možným technickým řešením.

 

→   Síť partnerů PAVON

Montáž většiny našich produktů je jednoduchá a zvládnete ji podle návodu i svépomocí. U produktů, kde je zaměření nebo montáž obtížnější, vám rádi doporučíme spolehlivé partnery v Čechách i na Slovensku, kteří vám pomohou.

 

 

Náš cíl je vaše spokojenost a proto se stále snažíme dělat maximum, ať již u nás chcete nakoupit jednu roletu nebo padesát.

 

Podpis tým Pavon 

 

  


 

Spokojenost našich zákazníků

Š. Nedvědová

Rolety KLASIK

Chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasné jednání a rychlé řešení problému. Jednání s Vaší firmou bylo velmi milé a na dnešní dobu nevídané, děkuji Vám moc za tento přístup!

M. Mihalčík / partner Pavon 

odběratel rolet

Na Pavonu se mi líbí, že jsou ochotni řešit moje případné nestandardní požadavky. Používají kvalitní komponenty a jejich produkty jsou kvalitní!

manželé Chottovi 

Rolety espiral

Moc děkujeme za vyřízení naší objednávky, jsme spokojeni a musíme s uznáním konstatovat, že s takto profesionálním přístupem k zákazníkovi jsme se ještě nesetkali.

P. Marisková / partner Pavon 

Realizace japonské stěny

Moc Vám děkuji za vyřízení zakázky japonské stěny s potiskem, vyšlo to skvěle!

Petr Ducháček

ROLETA MAESTRa

Chtěl bych poděkovat za perfektní služby. Roletu jsem namontoval a nemá to chybu. Sedí perfektně a funguje jak má :)

H. Hostačná / partner Pavon 

Odběratel rolet

Pavon vyrobí i nemožné, za nás maximální spokojenost. Oceňujeme zejména stálou dostupnost zaměstnanců při řešení našich objednávek.

L. Novozámský 

Rolety LEONTINA

Rolety dorazily a jsou na místě. Chci Vám poděkovat za naprosto profesionální a skvělou spolupráci! Děkuji a přeji mnoho zdaru!

J. Macáková / partner Pavon 

odběratel rolet

Velice oceňuji vstřícnost Vašich zaměstnanců, vždy mi poradí !!! Výrobky jsou naprosto v pořádku a brzy doručeny. Moc rádi s Vámi spolupracujeme.

J. Fliegelová 

závěsy

Jsem vážně moc ráda, že ještě existuje firma, která když nemůže přímo vyhovět zákazníkovi, tak hledá možnosti, jak by to šlo. Zaměří se na sebe, aby do budoucna mohla vyhovět většině. Děkuji za to! Komunikaci s Vámi velice oceňuji.

L. Vágner / partner Pavon 

rolety klasik

Rád bych poděkoval za dodržení termínu dodání rolet. Rolety byly včera namontovány a předány. Ještě jednou děkuji a vážím si toho, že jste udělali maximum pro realizaci zakázky.

Markéta Koutská

ROLETY KLASIK

Děkuji za pomoc s realizací stínění. Těší mě, že v dnešní době je stále ještě možné najít výrobce s tradičním přístupem ke špaletovému oknu.

B. Hajný / partner Pavon 

odběratel rolet

Na spolupráci s firmou Pavon oceňuji zejména profesionální přístup, vstřícnost, rychlost a perfektní komunikaci.


Kontaktní formulář
Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Newsletter
Průvodce výběrem stínící techniky