Systém kvality

 

Certifikace systému kvality ISO 9001

Základním cílem naší společnosti je trvale budovat zdravý, silný podnik se spokojenými zaměstnanci, který je stejně pozitivně vnímáni všemi našimi partnery (zákazníky, dodavateli, státními orgány, místními samosprávami i spoluobčany v regionu).

V oblasti výroby stínicí techniky usilujeme o dosažení stabilního postavení mezi předními českými výrobci stínicí techniky. Chceme navázat na skvělou, především předválečnou, historii výroby rolet na Broumovsku.

Protože si velmi zakládáme na vysoké kvalitě našich produktů a přejeme si, aby se značka PAVON stala synonymem produktů s nadprůměrnou kvalitou a vstoupila do širokého podvědomí nejenom na českém trhu, ale i na trzích evropských.

K realizaci těchto záměrů jsme zavedli systém managementu kvality ISO 9001 a zavazujeme se neustále zlepšovat naše produkty a služby, stejně jako efektivnost celého systému kvality ve společnosti.

Certifikace ISO ve výrobě rolet

Politikou kvality definujeme, proč a kam směřujeme a jak se při naší činnosti chováme: 

→   při výrobě důsledně dodržujeme stanovené technologické postupy, které průběžně optimalizujeme a zefektivňujeme, abychom zaručili trvale vysokou kvalitu našich výrobků

→   zlepšujeme zákaznický servis

→   využíváme zpětné vazby od našich zákazníků, abychom mohli zlepšovat poskytované služby, podávat přesnější informace a inovovat naše výrobky

→   kontrolujeme kvalitu produktů v každé fázi jeho zpracování

→   vždy dodržujeme platné zákonné normy a předpisy

→   snažíme se předcházet možným nedostatkům, věnujeme pozornost odstraňování jejich možných příčin a minimalizaci negativních dopadů naší činnosti na životní prostředí.

 Razítko kontrola kvality rolet

Za kvalitu našich produktů ručíme!  Chtějte kvalitu i vy! Jen tak vám bude stínění dobře sloužit po mnoho let.

 

 

 


Kontaktní formulář
Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Newsletter
Průvodce výběrem stínící techniky