Profil společnosti

 

„Společnost Dřevoterm, s.r.o. jsme založili v roce 1991 s jednoznačným cílem uvést do harmonického souladu více než stoletou tradici dřevovýroby a produkci stínící techniky s novými technologickými postupy a výrobními metodami.

Naše pracovní týmy v současnosti čítají více než 90 zaměstnanců ve dvou základních oblastech výroby – dřevovýrobě a produkci stínicí techniky vyráběnou pod značkou PAVON.

Základem naší každodenní činnosti je úcta k umění a dovednostem našich předků a zároveň respekt k požadavkům a přáním našich zákazníků a obchodních partnerů. Navazujeme tak i na odkaz Antona Rosenberga, který navzdory svému úspěchu a mizivé konkurenci, kladl své zákazníky vždy na první místo.

I nám spokojení zákazníci dokazují, že taková činnost má smysl a přináší nám tím radost a naplnění z každodenní tvůrčí práce.

Přejeme si, aby společnost Dřevoterm a značka PAVON zůstaly pro naše klienty i nadále synonymem spokojenosti a kvality.“

 

Zdeněk Pohl

jednatel společnosti

Profil společnosti Dřevoterm - stínicí technika Pavon 

 

 

Podporujeme a pomáháme

Pravidelně a dlouhodobě podporujeme rozvoj regionu Broumovska, místní kulturní, sportovní nebo dobročinné akce a další projekty. Přispíváme na činnost Agentury pro rozvoj Broumovska i Vzdělávacího a Kulturního Centra Broumov, dvou významných místních organizací, které jsou spolu s Podnikatelským klubem Broumovska hlavními hybateli rozvoje našeho regionu.

                  


Kontaktní formulář
Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Newsletter
Průvodce výběrem stínící techniky