Inovace a vývoj

Produkovat moderní výrobky se stále se zlepšujícími možnostmi využití, které jsou rok od roku kvalitnější, není samozřejmě možné bez dostatečného technického zázemí a využití nejnovějších technologií.

Protože jsou naše výrobky používány každý den, je pro nás jejich 100% funkčnost a dlouhá životnost jedním z nejdůležitějších aspektů.

Vyvinuli jsme proto speciální zařízení, které slouží k testování životnosti jednotlivých produktových řad našich výrobků. Při činnosti tohoto zařízení jsou simulovány běžné situace při používání stínicí techniky, ke kterým dochází několikrát denně.

Rozdíl mezi reálným životem je však v tom, že tyto pohyby automat simuluje permanentně v několika tisících opakováních za den. Jen tak je možné opravdu zjistit, kolik toho Vaše roleta nebo žaluzie opravdu vydrží. Kvalita našich výrobků je jednoznačné kritérium nejen pro naši každodenní produkční činnost, ale je také měřitelným faktem pro Vás, naše zákazníky.

Můžeme Vás přesvědčovat pomocí chytlavých reklamních frází, ale domníváme se, že jedině Vaše pozitivní zkušenost může rozhodnout, jestli je naše stínicí technika pro Vás tou správnou volbou. Nechceme se spolehnout jen na výběr nejkvalitnějších materiálů. Ani nejnovější používané technologie a profesionální výrobní zařízení nejsou v tomto směru jedinou zárukou budoucí kvality

Nehodláme totiž ponechat nic náhodě. A výsledky našeho testování jsou, věřte, víc než uspokojivé.


Kontaktní formulář
Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Newsletter
Průvodce výběrem stínící techniky