Systém kvality

Základním cílem společnosti Dřevoterm, s.r.o. je trvale budovat zdravý, silný podnik se spokojenými zaměstnanci, který je pozitivně vnímán všemi partnery (zákazníky, dodavateli, státními orgány, místními samosprávami i spoluobčany v regionu).

V oblasti výroby stínicí techniky chceme dosáhnout stabilního postavení mezi předními českými výrobci stínicí techniky a navázat tak na skvělou, především předválečnou, historii této výroby. Svou produktovou značku PAVON chceme prosadit jako všeobecně známou, která bude vnímána nadprůměrnou kvalitou. Budeme usilovat prosadit se s touto značkou i na evropských trzích.

K realizaci těchto záměrů jsme se rozhodli zavést systém managementu kvality ISO 9001 a neustále zlepšovat efektivnost tohoto systému. Při naší práci se řídíme Politikou systému kvality, která zahrnuje i tyto vybrané body:

  • při výrobě jsou důsledně dodržovány stanovené technologické postupy, které jsou průběžně zdokonalovány i na základě poznatků zákazníků tak, aby se trvale zvyšovala kvalita výrobků
  • trvale zlepšujeme zákaznický servis
  • využíváme zpětné vazby od našich zákazníků k neustálému zlepšování výrobků, servisu, marketingu a inovaci výrobků
  • trvalou kvalitu výrobků prosazujeme i díky efektivnímu řízení našich zaměstnanců a vysokou kontrolou jejich činnosti
  • dodržujeme platné zákonné normy
  • klademe důraz na předcházení nedostatkům, odstraňování jejich příčin a minimalizaci negativních dopadů našeho působení na životní prostředí.

 

 Certifikát kvality ISO 9001Certifikát kvality ISO 9001 [2228.69 kB]                        Quality Certificate ISO 9001 Quality Certificate ISO 9001 [2205.78 kB]


Kontaktní formulář
Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Newsletter
Průvodce výběrem stínící techniky