Systém kvality

 

Základním cílem naší společnosti je trvale budovat zdravý, silný podnik se spokojenými zaměstnanci, který je stejně pozitivně vnímán i všemi našimi partnery (zákazníky, dodavateli, státními orgány, místními samosprávami i spoluobčany v regionu).

V oblasti výroby stínicí techniky usilujeme o dosažení stabilního postavení mezi předními českými výrobci stínicí techniky. Chceme navázat na skvělou, především předválečnou, historii výroby rolet na Broumovsku. Protože si velmi zakládáme na vysoké kvalitě našich produktů a přejeme si, aby se značka PAVON stala synonymem produktů s nadprůměrnou kvalitou a vstoupila do širokého podvědomí nejenom na českém trhu, ale i na trzích evropských.

K realizaci těchto záměrů jsme zavedli systém managementu kvality ISO 9001 a zavazujeme se neustále zlepšovat naše produkty a služby, stejně jako efektivnost celého systému kvality ve společnosti.

 

Politikou kvality definujeme, proč a kam směřujeme a jak se při naší činnosti chováme: 

→   při výrobě důsledně dodržujeme stanovené technologické postupy, které průběžně optimalizujeme a zefektivňujeme, abychom zaručili trvale vysokou kvalitu našich výrobků

→   zlepšujeme zákaznický servis

→   využíváme zpětné vazby od našich zákazníků, abychom mohli zlepšovat poskytované služby, podávat přesnější informace a inovovat naše výrobky

→   kontrolujeme kvalitu produktů v každé fázi jeho zpracování

→   vždy dodržujeme platné zákonné normy a předpisy

→   snažíme se předcházet možným nedostatkům, věnujeme pozornost odstraňování jejich možných příčin a minimalizaci negativních dopadů naší činnosti na životní prostředí.

 

 100% kontrola kvality

 

Za kvalitu našich produktů ručíme! Chtějte kvalitu i vy, jen tak vám stínění bude dobře sloužit po mnoho let.

 

 


Kontaktní formulář
Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Newsletter
Průvodce výběrem stínící techniky